Lasnamäe pirukafestivalile oodatakse kauplejaid

0

30. juulil kell 11-15 toimub Pae pargis traditsiooniline Lasnamäe pirukafestival. Üritusele oodatakse kauplema eelkõige Lasnamäe toitlustusettevõtjaid ja kohalikke elanikke, kes soovivad müüa pirukaid ning muid küpsetisi.

„Lasnamäe pirukafestival on saanud paljudele külastajatele südamelähedaseks sündmuseks ning sellest tulenevalt on mul väga hea meel, et sel aastal saame festivali taas läbi viia. Julgustan kõigil andekatel küpsetushuvilistel üritusest osa võtma,“ ütles Lasnamäe linnaosa vanem Julianna Jurtšenko.

Ürituse eesmärgiks on tutvustada linnaosas tegutsevaid söögikohti, kohalike inimeste gastronoomilisi oskusi ning mitmekesiseid rahvuskööke. Pirukafestival on alkoholivaba üritus.

Festivalil toimub kauplemine müügipileti alusel, mille väljastamist reguleerib Tallinna Linnavalitsuse 05.06.2019 korraldus number 786-k „Linnaosa valitsuse väljastatavate müügipiletite hinnad“: https://bit.ly/3PYb92L Müügipileti hind sõltub pakutava kauba liigist ja kauplemiskoha suurusest. Müügipilet väljastatakse üritusel osalejatele vastava avalduse alusel.

Kauplemiseks vaja minev inventar (sh elektrigeneraator) tuleb igal kauplejal iseseisvalt organiseerida.

Üritusele registreerimiseks palume täita taotluse:

Registreerimislink ettevõtjatele: https://forms.gle/5nDfS2JT94Ub63DX7

Registreerimislink eraisikutele: https://forms.gle/ispsC19VmcnUE9s98

Registreerimise tähtaeg on 15.07.2022 23:59. Küsimuste tekkimisel palume pöörduda German Levenetsi poole: german.levenets@tallinnlv.ee, tel 645 7750.

Kommentaarid: