Lasnamäel toimub esmakordselt kaks laata 

0

Lasnamäe linnaosavalitsus soovib tänavu populaarsetel haljasaladel – Pae ja Tondiloo parkides – korraldada kaks suurejoonelist laata, kus kohalikud elanikud saavad erinevat kaupa osta ja müüa.

„Mitmes kohas Tallinna linnas toimuvad laadad toovad alati kohale palju inimesi ning soovime selliseid üritusi korraldada ka Lasnamäel. Selleks otsime praegu partnerit, kes aitaks meil heal tasemel laata läbi viia,“ ütles Lasnamäe linnaosavanem Julianna Jurtšenko. 

Laada korraldaja peab omama varasemat kogemust samasuguses valdkonnas ning tagama mõlemal laadal vähemalt 50 müügikohta. Kaubavalik võib erineda, eelduslikult võiks aga laadal olla müügiks talu- ja aiasaadused, eestimaised toidu- ja tööstuskaubad, lilled, istikud, käsitöö jms. Teenusepakkujatelt oodatakse pakkumisi hiljemalt 11. aprilliks.  

Plaanide kohaselt toimuvad laadad Lasnamäel 22. mail Pae pargis ning 8. oktoobril Tondiloo pargis, mõlemas kohas kella 10st kella 16ni. Oma kaupu müüa soovivad inimesed saavad täpsemad tingimused laadal osalemiseks teada siis, kui korraldaja on linnaosavalitsuse pooltvälja valitud.

Kommentaarid: