Lasnamäel algavad kepikõnnitrennid ja teatrietendused lastele

0

Lasnamäe linnaosa valitsus pakub suvekuudel kümneid üritusi nii eakatele kui lastele. Kepikõnni treeningud eakatele ja teatrietendused lastele toimuvad vabas õhus ja on osalejatele tasuta.

„Pakume suve jooksul põnevaid tegemisi erinevas eas lasnamäelastele. Juba sel nädalal toimuvad esimesed lastele mõeldud etendused ning kõik huvilised saavad harjutada kepikõndi kogenud instruktori juhendamisel. Mul on hea meel, et koroonaviiruse järkjärguline taandumine võimaldab taas pärisüritusi korraldada. Meie suviste ürituste  tihe graafik pakub mõnusat ajaviidet kõigile ning lähiajal tutvustame muidki suviseid vabaõhuüritusi Lasnamäel,“ ütles Lasnamäe linnaosa vanem Vladimir Svet.

Teatrietendused lastele toimuvad nädalavahetustel Lasnamäe erinevatel haljasaladel. Esimene laste etendus on 12. juunil algusega kl 12 Pae pargi lasteväljaku juures. „Muinasjutt nukkudega“ nimelisi etendusi mängib Kohvriteatri näitleja Heino Seljamaa. Korraldajad rõhutavad, et paduvihma korral jääb etendus ära. Vaatajatel palutakse istumiseks pleedi kaasa võtta, sest etendused toimuvad muru peal.

Juunis saab  Pae pargis õppida õiget kepikõnni tehnikat Eesti Kepikõnni Liidu instruktor Rene Meimeri juhendamisel. Treeningud toimuvad 9.juunil, 16.juunil, 22.juunil ja 30.juunil algusega kl 11.00 Lasnamäe Linnaosa Valitsuse ees (Pallasti 54). Osalemine ja käimiskeppide laenutus on tasuta. 

Lisaks sellele algavad Lasnamäel ja mujal Tallinnas suvised noorte treeningud. Professionaalsete juhendajatega treeningud toimuvad iganädalaselt kuni 27. augustini erinevatel Tallinna spordiväljakutel ja on osalejatele tasuta. Lasnamäel oodatakse noori Kivila parki korvpalli- ja tõukerattatrenni ning FC Ajax staadionile jalgpalli harrastama.

Täpsema suviste ürituste ajakavaga saab tutvuda Lasnamäe Linnaosa valitsuse Facebooki lehel.

Kommentaarid: