Lasnamäe Centrumis avatakse Nike Outlet

0

30. september 2020: Nike Outlet on alustanud ehitustöid uue kaupluse rajamiseks Lasnamäe Centrumisse. Tegemist on teise Nike Outlet poega Eestis, mille avamine on planeeritud selle aasta jõulueelsesse aega. Nike Outlet kauplus pakub külastajatele suurt valikut Nike tooteid konkurentsivõimelise hinnaga.

“Nike on juhtiv spordi- ja vabaaja toodete bränd maailmas ja meie tegevuse üks olulisemaid valdkondi on jaekaubandus, kus toimub reaalne kontakt lõpptarbijaga. Outlet kauplustel on selles struktuuris väga oluline roll, et pakkuda head valikut Nike tooteid soodsamatel tingimustel. Lasnamäe Nike Outlet on juba meie viies outlet kauplus Baltikumis ja usume, et sarnaselt olemasolevate kauplustega saadab ka seda kauplust edu.” Rainer Tops, AS Jalajälg (Nike ametlik esindaja Baltikumis) juhatuse liige.

Uue Nike Outleti poe avamine tõmbab joone alla olulisele aastale, mille käigus toimus mitmeid suurejoonelisi avamisi, kui Lasnamäe Centrumiga liitusid ainuüksi selle aasta jooksul Deichmann, Burger King ja MySushi. „Lasnamäe Centrumi jaoks on tuntud rahvusvahelise kaubamärgi Nike Outlet toomine keskusesse väga väärtuslik täiendus. Meie pikaajaline tegevuskava Lasnamäe Centrumi jaoks on alati näinud ette seda, et säilitada oma ainulaadne positsioon kohalike jaoks mugava keskusena, mis teenindab Lasnamäe ja ümbruskonna inimesi, samas tõstame ka jaemüügi taset populaarsete rahvusvaheliste kaubamärkidega.” Ruben Gornischeff, Capfieldi juhatuse liige.

„Oleme veendunud, et Nike Outlet saab olema Lasnamäel väga populaarne, sest see on laialt levinud nii noorte, hinna- ja moeteadlike inimeste, perede kui ka eriti meie Lasnamäe klientide seas. Ühtlasi pakub pood hea hinnaga kaupu ainult füüsilisest poest, mitte veebist.” Olga Allik, Capfieldi keskuse juht.

Kommentaarid: