Lasnamäe linnaosa vanem jätkab telefonivastuvõtuga

0

Oktoobrikuu esmaspäevadel vastab Lasnamäe linnaosa vanem Julianna Jurtšenko telefoni teel Lasnamäe Linnaosa Valitsust puudutavatele küsimustele. Telefonivastuvõtule eelnevat registreerimist ei toimu.

„Meie elanikud kasutavad jätkuvalt hea meelega telefonivastuvõtu võimalust. Saan kõnesid väga erinevatel teemadel. Osadele küsimustele vastan koheselt, osad aga nõuavad meie spetsialistide sekkumist,“ ütles Lasnamäe linnaosa vanem Julianna Jurtšenko.

Ta lisas, et jätkuvalt toimub ka kohapeal traditsiooniline elanike vastuvõtt, selleks tuleb aga eelnevalt registreerida telefonil 645 7715 ning arvestada, et ootejärjekord võib olla pikk.

Lasnamäe linnaosa vanem Julianna Jurtšenko vastab Lasnamäe elanike küsimustele esmaspäeviti kell 16-17 telefonil 645 7780. Kui liin on hõivatud, palume mõne minuti pärast uuesti helistada.

Lasnamäe Linnaosa Valitsusele saab alati oma küsimusi esitada ka e-posti teel lasnamae@tallinnlv.ee, helistades infolauda 645 7700 või kirjutades Facebooki lehele https://www.facebook.com/Lasnamae.

Kommentaarid: