Jalgpalli MM finaalmängu saab tänavu vaadata ka Pae pargi murul lesides

0

Lasnamäe Linnaosa Valitsus kutsub 19. juulil alates kella 19.00 kõiki jalgpallisõpru Pae parki, kus saab suurel ekraanil kaasa elada jalgpalli maailmameistrivõistluste finaalmängu otseülekandele ning proovile panna ka oma jalgpallioskused.

Jalgpalli Euroopa ja maailmameistrivõistluste finaalmängude ühisvaatamised on Pae pargis toimunud juba alates 2018. aastast ning kujunenud paljude spordisõprade suviseks traditsiooniks.

„Jalgpallis on midagi erilist – üks mäng võib ühendada inimesi üle kogu maailma. Toome selle võimsa emotsiooni taas Pae parki – värske õhu, suure ekraani ja mõnusa seltskonna keskele. Võtke kaasa sõbrad, pere ja hea tuju ning seadke end murul mõnusalt sisse – finaal võib alata. Ootame kõiki kaasa elama, olenemata sellest, kas olete tulihingeline fänn või lihtsalt hea elamuse otsija,“ sõnas Lasnamäe linnaosa vanem Miroslav Berezovski.

Ühisvaatamine toimub Pae pargis, Lasnamäe Linnaosa Valitsuse hoone (Pallasti tn 54) taga asuvas parklas. Enne ülekande algust saavad igas vanuses huvilised osaleda erinevates sportlikes tegevustes, sealhulgas ehitada õllekastidest torni ja panna end proovile ronimisseinal.

Kell 22.00 algavat mängu saab jälgida suurel ekraanil. Kaasaelamise käigus kulutatud energiat aitavad taastada tänavatoidupakkujad.

Kuna üritus toimub vabas õhus, palume riietuda vastavalt ilmastikuoludele. Hea ilma korral soovitame kaasa võtta teki või pleedi, millel istudes saab finaalmängu mugavalt nautida. Tõelisi jalgpallisõpru ei heiduta aga ka vihm – ühisvaatamine toimub iga ilmaga.

Lasnamäe Linnaosa Valitsus rõhutab, et tegemist on kogupereüritusega ning palub kõigil osalejatel suhtuda teineteisesse lugupidavalt.

Jalgpalli MM finaalmängu ühisvaatamist korraldab Lasnamäe Linnaosa Valitsus koostöös Infonet Jalgpallikooliga.